Elegance

Od 4 173 

Pružinový systém matrace Elegance nabízí dvakrát více pružin než většina matrací. Tím se vlastně eliminuje potřeba používat paměťovou pěnu nebo jiné materiály, které matraci zpevňují.

EAN: 8590000058481 Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

Matrace Elegance je vybavena pružinovým systémem, který předčí konkurenci dvakrát vyšším počtem pružin, což znamená, že není třeba přidávat paměťovou pěnu nebo jiné materiály k jejímu upevnění. Díky této inovativní technologii je hmotnost těla rovnoměrně rozložena a tlak na tělo je efektivně snížen, což přispívá k dokonalé ortopedické a anatomické podpoře během spánku v jakékoli poloze.

Vysoký počet pružin zajišťuje optimální podporu pro páteř a tělo, což vede k celkově zdravějšímu spánku. Navíc, díky této inovativní technologii, matrace Elegance předčí svou konkurenci v životnosti, což znamená, že poskytuje dlouhodobější pohodlný spánek bez potřeby časté výměny.

Ať už preferujete spánek na břiše, zádech nebo na boku, matrace Elegance s oboustrannou funkcí je ideální volbou pro každého, kdo hledá dokonalou kombinaci pohodlí a podpory. S touto matrací si můžete být jisti, že vaše noční odpočinkové rutiny budou dosahovat nových vrcholů pohodlí a kvality.

Další informace

Rozměry -
Materiál

antibakteriální tkanina, podšívka, silikonová bílá měkká vlna, tvrdá plsť, tvrdá výplň, válcovaná polyuretanová pěna

Systém jádra

Pružinový systém

Tvrdost

H7, H8, H9

Termoregulační

Ano

Ortopedická

Ano

Výrobce

Almero®

Záruka

3 roky

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Elegance“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *