Excluzive

Od 19 079 

Paměťová pěna 7-zónová HR a anatomická struktura matrace Excluzive zajišťují optimální podmínky pro spánek tím, že redukují tlak na kritické body těla a minimalizují zbytečné pohyby. Systém taštičkových pružin dodává další pohodlí a neutralizuje pohyby během spánku, zatímco použití velbloudí srsti reguluje teplotu matrace, což přispívá k komfortnímu odpočinku.

EAN: 8590000060149 Katalogové číslo: - Kategorie: , , , Štítky: , ,

Popis

Paměťová pěna se 7 zónama a HR zajišťuje optimální podmínky pro spánek a umožňuje cirkulaci vzduchu v 7 zónách, čímž zabraňuje tvorbě vlhkosti a přehřívání.

Výzkumy potvrzují, že na lidském těle je během spánku 7 kritických tlakových bodů. Věnováním pozornosti těmto zónám při výrobě matrací se zcela snižuje tlak těla, což přispívá ke snížení výskytu bolestí zad a kyčlí.

Anatomická struktura matrace Excluzive snižuje počet zbytečných pohybů během spánku, což vede k rychlejšímu nástupu spánku.

Systém taštičkových pružin o výšce až 16 cm nabízí podmínky pro větší pohodlí a dodatečnou neutralizaci pohybů během spánku.

K výrobě matrace se používá velbloudí srst, která patří mezi nejkvalitnější materiály. Je známo, že velbloudi pocházejí z oblastí, kde jsou teploty přes den extrémně vysoké a v noci nízké. Proto je velbloudí srst zvláštní a vyniká nad ostatními. Teplotní nerovnováha je nejčastěji hlavní příčinou poruch spánku, proto jsou velbloudí srst důležitou složkou při výrobě matrací, protože regulují teplotu matrace a zabraňují zbytečnému zahřívání nebo ochlazování těla.

Další informace

Rozměry -
Materiál

HR paměťová pěna, hyper soft pěna, kaktus, podšívka, šikmá péřová pěna, velbloudí srst, viskózová tkanina, vlněná podšívka, vlněná výplň

Systém jádra

kapesní pružinový systém, 7 anatomických zón

Tvrdost

H4, H5, H6

Termoregulační

Ano

Ortopedická

Ano

Výrobce

Almero®

Záruka

5 let

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Excluzive“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *