Olivio

Od 11 626 

Tkanina s olivovým olejem poskytuje antibakteriální ochranu a všechny další výhody olivového oleje, jehož blahodárné účinky na pokožku jsou známy již od starověku. Kyselost olivového oleje je kompatibilní s kyselostí naší pokožky. Proto je tento starodávný objev ideální pro péči o pokožku, kterou činí hedvábnou na dotek a chrání ji před volnými radikály, které způsobují stárnutí.

EAN: 8590000061207 Katalogové číslo: - Kategorie: , , , Štítky: , ,

Popis

Materiál Visco byl původně vyvinut NASA pro potřeby astronautů. Tento vysoce elastický materiál je výsledkem aplikace technologie otevřených buněk, která umožňuje matraci dýchat. Díky tomu je citlivý na tělesné teplo a tlak, což je ideální pro matrace a léčivé přípravky.

Matrace Olivio jsou tvarovány podle obrysů lidského těla, což maximalizuje kvalitu spánku. Díky struktuře s otevřenými buňkami a paměťové pěně zaručují matrace Olivio nový zážitek ze spánku.

Materiál, z něhož je paměťová pěna HR vyrobena, zajišťuje optimální podmínky pro spánek, zajišťuje cirkulaci vzduchu v 7 zónách, a tím zabraňuje vzniku tepla a vlhkosti.

Vnější pouzdro je opatřeno zipem a lze jej vyměnit a vyprat.

Další informace

Rozměry -
Výška matrace

25cm (±1cm)

Materiál

antibakteriální tkanina, HR houba, HR paměťová pěna, podšívka, silikonová bílá měkká vlna, zip

Systém jádra

pěnový

Tvrdost

H1, H2, H3

Termoregulační

Ano

Ortopedická

Ano

Výrobce

Almero®

Záruka

3 roky

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Olivio“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *