Almero Baby

Od 2 556 

Společnost Almero investuje do výroby matrací mnoho znalostí a lásky, aby zajistila klidný a kvalitní spánek pro vás i vaše dítě.

EAN: 8590000060521 Katalogové číslo: - Kategorie: , , Štítky: , ,

Popis

Dětská matrace Almero Baby je nejenom vyrobena z antibakteriální tkaniny, která udržuje ideální tepelnou rovnováhu a zabraňuje vzniku živých organismů uvnitř matrace, ale navíc je vybavena paměťovou pěnou, která poskytuje celkovou oporu pro všechny body dětského těla.

Tato inovativní paměťová pěna přizpůsobuje svou strukturu podle pohybu a polohy dítěte, což zajišťuje optimální podporu a pohodlí během spánku. Otvory umístěné na matraci jsou navrženy tak, aby zlepšily průtok vzduchu a umožnily lepší cirkulaci vzduchu kolem dítěte. To vše přispívá k klidnějšímu spánku a zajišťuje, že vaše dítě bude odpočívat v pohodlí a bezpečí.

V Almero se snažíme nejenom o kvalitu a bezpečí našich výrobků, ale také o jejich efektivitu a přínos pro zdravý vývoj vašeho dítěte. Naše dětské matrace jsou navrženy s ohledem na potřeby a pohodlí dětí, aby každý spánek byl plně obnovující a příjemný.

Další informace

Hmotnost -
Rozměry -
Materiál

antibakteriální tkanina, elastická pamětová pěna, podšívka, silikonová bílá měkká vlna

Systém jádra

pěnový

Tvrdost

H4, H5, H6

Termoregulační

Ano

Ortopedická

Ano

Výrobce

Almero®

Záruka

2 roky

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Almero Baby“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *