Almero Baby Visco

Od 7 239 

Matrace vyrobené z viskózového materiálu zajišťují klidný spánek. Nepromokavá tkanina použitá na obou stranách matrace Almero Baby Visco udržuje ideální tepelnou rovnováhu. Systém taštičkových pružin je vyroben kombinací vzájemně propojených jednotlivých pružin.

EAN: 8590000060644 Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

Matrace vyrobené z viskózového materiálu zajistí klidný spánek díky svým vlastnostem. Matrace Almero Baby Visco využívá nepromokavou tkaninu na obou stranách, což udržuje ideální tepelnou rovnováhu pro pohodlný spánek.

Je dokázáno, že lidské tělo vyvíjí různý tlak na matraci v různých oblastech. Systém taštičkových pružin, který kombinuje vzájemně propojené jednotlivé pružiny, byl navržen tak, aby podporoval tělo nejlepším možným způsobem. Jeho struktura obsahuje pět dodatečně zesílených zón, které regulují krevní oběh a snižují nepříjemné převalování během spánku.

Potah dětské matrace je vybaven zipem, což usnadňuje jeho vyjmutí a vyprání, a tím udržuje matraci v čistotě. Pro úplné uspokojení potřeb vašeho dítěte nabízíme dva vzory matrace Baby Visco – jeden pro dívky a druhý pro chlapce.

Další informace

Rozměry -
Materiál

HR paměťová pěna, podšívka, silikonová bílá měkká vlna, voděodolné pouzdro se zipem

Systém jádra

pružinový systém 5cm

Tvrdost

H1, H2, H3

Termoregulační

Ano

Ortopedická

Ano

Výrobce

Almero®

Záruka

2 roky

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Almero Baby Visco“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *