Luxury

Od 29 214 

Matrace Luxury je špičková volba pro ty, kdo vyžadují maximální komfort a odpočinek během spánku. Tato matrace je vyráběna z nejkvalitnějších materiálů a kombinuje je s koňskou a velbloudí srstí, což zajišťuje luxusní pocit a podporu pro vaše tělo. Pro ty nejnáročnější spáče je Luxury tou správnou volbou pro dokonalý a nerušený spánek.

EAN: 8590000060323 Katalogové číslo: - Kategorie: , , , Štítky: , ,

Popis

Pružinový taštičkový systém matrace Luxury je vyroben kombinací určitých pružin umístěných ve vzájemně propojených kapsách. Díky tomu můžete mít nerušený spánek bez ohledu na převalování vašeho partnera.

Výška systému taštičkových pružin 16 cm umožňuje co nejlepší přizpůsobení anatomické stavbě vašeho těla. Struktura rozdělená do 7 anatomických zón, tj. 7 různých stupňů tvrdosti, přispívá k přizpůsobení luxusní matrace vašemu tělu, což pomáhá udržovat normální krevní tlak a snižuje převalování během spánku.

Velbloudí srst je vynikající volbou jako jeden z nejlepších regulátorů teploty, protože velbloudi žijí na místech, kde jsou teploty přes den extrémně vysoké a v noci velmi nízké. Luxusní matrace je navržena s přídavnou vrchní částí upevněnou tak, aby poskytovala dodatečný komfort a pohodlí. Účelem velbloudí srsti v matraci je regulace teploty a dodatečná regulace vlhkosti během spánku.

Jako nejdelší přírodní srst je koňská srst z ocasu a hřívy hlavním prvkem potahu matrace, který se vyrábí po generace. Přidání koňské srsti do matrace má stejný účinek jako přidání dvou milionů pružin: po pohodlném spánku se srst vrátí do původní polohy a matrace získá svůj původní tvar.

Další informace

Rozměry -
Materiál

hyper soft pěna, kaktus, koňská srst, podšívka, velbloudí srst, viskózová tkanina, vlněná výplň

Systém jádra

kapesní pružinový systém, 7 anatomických zón

Tvrdost

H3, H4, H5

Termoregulační

Ano

Ortopedická

Ano

Výrobce

Almero®

Záruka

5 let

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Luxury“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *