Viscoline

Od 11 998 

Prémiové matrace Viscoline vyrobené z HR paměťové pěny a viskózového materiálu, které poskytují oporu každé části vašeho těla a vytvářejí ideální podmínky pro kvalitní a zdravý spánek.

EAN: 8590000059860 Katalogové číslo: - Kategorie: , , , Štítky: , ,

Popis

Materiál Visco původně vyvinula NASA pro potřeby astronautů. Tento vysoce elastický materiál je výsledkem použití vysokobuněčné technologie, která umožňuje matraci „dýchat“. Díky tomu je citlivý na tělesnou teplotu a tlak, což je důvod, proč je ideální pro matrace a zdravotnické výrobky.

Matrace Visco, které se přizpůsobují konturám lidského těla, maximálně zvyšují kvalitu spánku. Díky své struktuře s otevřenými buňkami a paměťové pěně zaručují matrace ViscoLine nový zážitek ze spánku. Budete si jisti, že matrace ViscoLine, spojující technologii a tradici, jsou pro vás dokonale vhodné.

Kombinace vytříbené elegance a klasického luxusu činí z matrace Visco Line ideální řešení, které uspokojí i ten nejvybranější vkus.

Taštičkový systém se skládá ze vzájemně nezávislých pružin umístěných ve vzájemně propojených kapsách. Konečně si můžete dopřát celonoční spánek, aniž by vás během spánku budily pohyby vašeho partnera. Konstrukce rozdělená do 7 anatomických zón, tj. 7 různých stupňů tvrdosti, zajišťuje přizpůsobení matrace VisnoLine různým částem těla, čímž napomáhá udržovat normální krevní tlak a snižuje počet převalování během spánku.

Další informace

Hmotnost -
Rozměry -
Materiál

elastická pamětová pěna, HR houba, HR paměťová pěna, podšívka, silikonová bílá měkká vlna, viskózová tkanina

Systém jádra

kapesní pružinový systém, 7 anatomických zón

Tvrdost

H1, H2, H3

Termoregulační

Ano

Ortopedická

Ano

Výrobce

Almero®

Záruka

5 let

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Viscoline“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *