Golden Eye

Od 14 906 

Naše jedinečná latexová pěna je hypoalergická, odolná vůči různým mikroorganismům a umožňuje proudění vzduchu. Tato pěna cítí váhu vašeho těla a přizpůsobuje se vašim konturám, aniž by vytvářela jakoukoli kompresi. Matrace Golden Eye je vyrobena ve stylu, který spestří každou ložnici.

EAN: 8590000059969 Katalogové číslo: - Kategorie: , , , Štítky: , ,

Popis

Jedinečná paměťová pěna, kterou společnost Almero používá při výrobě svých matrací, je hypoalergenní a odolná vůči vzniku různých mikroorganismů. Systém otevřených buněk umožňuje tenké paměťové pěně zajišťovat proudění vzduchu, čímž se dosahuje optimální teploty během spánku a vytvářejí se ideální podmínky pro kvalitní spánek. Matrace Golden Eye kopíruje anatomickou stavbu těla a nevyvíjí žádný tlak na kritické body, kde se nejčastěji vytvářejí deformace, ale tlak je rovnoměrně rozložen podél celého těla. Matrace má funkci oboustranného použití.

Taštičkový a pružinový systém se skládá ze vzájemně nezávislých pružin, umístěných ve vzájemně propojených kapsách. Díky své struktuře, rozdělené do 7 anatomických zón, tj. do 7 různých stupňů tvrdosti, se matrace Golden Eye přizpůsobuje různým částem těla, čímž napomáhá udržení normálního krevního tlaku a přispívá ke snížení převalování během spánku.

Další informace

Rozměry -
Materiál

HR houba, hyper soft pěna, kaktus, kokosové vlákno, viskózová tkanina, vlněná výplň

Systém jádra

kapesní pružinový systém, 7 anatomických zón

Tvrdost

H4, H5, H6

Termoregulační

Ano

Ortopedická

Ano

Výrobce

Almero®

Záruka

5 let

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Golden Eye“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *